Hetunis Nereden alınır, Hetunis sipariş verme satın alma

 

 

 

 

 

 

 

Hetunis Nereden Temin Edilir?

 

 

 

 

 
Geçmişte gerçek mağazalar dolaşarak ürünler incelenir ve fiyat farkları karşılaştırılarak bir karar verilirdi. Ancak bu şekilde hem fazla zaman harcanıyordu hem de yorucu olabiliyordu. Şimdilerde bunun yerini sanal alış verişler almıştır ki bu yöntem çok daha pratik ve zahmetsizdir. Temin etmek istediğiniz ürün için uygun gördüğünüz bir adresi ziyaret edebilir ve siparişten teslimata kadar alış verişinizi takip edebilirsiniz. Resmi satış sitemizden de istediğiniz sayıda ürün için pratik bir biçimde ve kısa süre içinde bir sipariş formu hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ek istediğiniz ve kişisel iletişim bilgileri gibi detayların olduğu form ürün talep formudur. Burada yazan bilgilere göre paketiniz hazırlanır ve yola çıkar. Siz ev ve ya iş yerinizi teslimat adresi olarak belirleyebilirsiniz. Açık ve güncel olarak yazdığınız adrese dilediğiniz sayıda ürün gönderilir ve yalnızca size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın almak istediğiniz ürün ve ya ürünler için satın alımınızı farklı kanalardan yapabilirsiniz. Bunlardan yine en kolayı online işlemler ile tamamlayabileceğiniz EFT ve havale yöntemleridir. Ancak isteyen müşterilerimiz kapıda ödeme yöntemi ile nakit para ve ya kredi kartı kullanarak da adresinde ödeme yapabilmektedir.
Ürün Bileşenleri

 

 

 

 

 

 
Tamamen bitkisel olan ürün içinde çeşitli bitkiler, L- karnitin, şerbetçiotu, koni çiçeği konsantresi, kekik, zemberek otu, melis otu özü kedi otu kökü, bioflavonoidler yer almaktadır.

 
Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gün içinde 4 kez yemeklerden hemen hemen 30 dakika sonra bir bardak suda yarım çay kaşığı ürün ve bir çay kaşığı bal olarak zahmetsizce tüketilebilir.

 
Kargo Firmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş paketinizi taşıyıp adresinize getirecek olan kargo firmaları kaliteden ödün vermeyen PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargodur. Bu firmalardan biri ile paketiniz en geç iki iş gününde ulaştırılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bugüne özel olarak yenilediğimiz indirimli fiyatlara göre 1 adet Hetunis 149 tl, 2 adet Hetunis 229 tl, 3 adet Hetunis 299 tl, 4 adet Hetunis 379 tl olarak satıştadır.