Kozalak macunu nedir,kozalak macunu kullanımı hakkında bilgiler.

 

 

 

 

 

 

 

Kozalak Macunu Sipariş Formu Oluşturma

 
Resmi satış sitemizden bu popüler ürünü temin etmek isteyen kullanıcılarımız öncelikle bir ürün talep formu yani sipariş formu hazırlayabilirler. Bu form içinde adınız, soyadınız, adresiniz bulunmalıdır. Bu bilgiler teslimat için kullanılacaktır. Bu yüzden doğru, güncel, açık ve anlaşılır olmalıdır. İsterseniz kargo şirketi ve ödeme kanalı için de tercih yapabilir ve form üzerinde kolayca işaretleyebilirsiniz. Bundan sonra sipariş ver butonuna basarak verdiğiniz detayları onaylayabilirsiniz. Eğer sonrasında eklemek ve ya değiştirmek istediğiniz bilgiler olur ise müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 
Ürün Kargo Gönderimi

 
Form üzerinde hazırlanan paketinizin nereye ve kim adına gönderileceği bilgileri yer almaktadır. Buna göre Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargo şirketlerinden tercih edeceğiniz biri ile siparişiniz zahmetsizce kapınıza kadar getirilecektir. Gönderim bir ile iki iş günü arasında tamamlanmaktadır. Hava koşulları da Pazar gününün iş günü olmaması da göz önünde bulundurulmalıdır.

 
Kapıda Ödeme Yöntemi
Bu günlerde en sık duyduğunuz ödeme yöntemlerinden olan kapıda ödeme oldukça kolay ve zahmetsizdir. Belirlenmiş olan tutar kredi kartıyla ya da nakit olarak kargo görevlisi aracılığı ile ödenebilmektedir. Ancak isterseniz internet bankacılığı ile de ödeme yapabilirsiniz. Havale ve EFT işlemlerinizi oturduğunuz yerden tek tıkla pratik bir biçimde yapabilirsiniz.
İçindekiler
Bitki, bitki özleri ve ya suları ile hazırlanan ürün bu içeriği ile özellikle bilinçli tüketicilerin dikkatlerini çekmektedir.
Kullanım Önerisi
Kullanım günlük olarak uygulanabilir. Belirtilen sıklıkta ve miktarda kullanmaya, düzenli kullanmaya dikkat ediniz. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız.
Saklama Koşulları
Elinize geçen orijinal ürün kendi kutu ve ya ambalajında, serin, kuru ve rutubetsiz ve direkt güneş ışığı almayan bir noktada muhafaza edilmelidir.
Fiyat Bilgisi
Popüler ürün resmi satış sitemizde 1 kutu Kozalak Macunu 69 tl + ücretsiz kargo, 2 kutu Kozalak Macunu 129 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Kozalak Macunu 149 tl + ücretsiz kargo ve 4 kutu Kozalak Macunu ise 199 tl + ücretsiz kargo olarak satışa sunulmuştur.