Vitamin 500 Satın Alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

Vitamin 500 Satın Alırken

 
Beğendiğiniz, yakın çevrenizden duyduğunuz, kullanımı ve içeriği hakkında bilgi edindiğiniz bir ürünü satın almak ve denemek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken ve izlemeniz gereken yollar vardır. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş vererek temin etmek istiyorsanız öncelikle resmi satış sitesi olmasına özen gösteriniz. Böylelikle hem kaliteli hem de güvenli hizmet alarak alış veriş yapabilirsiniz. Resmi satış sitemizde de istediğiniz ürün için izleyebileceğiniz aşamalar vardır. Önce bir ürün talep formu oluşturabilirsiniz. Bundan sonra kargo şirketi teslimatını bekleyebilirsiniz. Ürünü zahmetsizce teslim alıp kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargom Nerede?

 

 

 

 

 
İnternet alış verişlerinde belki de en sık sorulan sorulardan biri de budur. Çünkü başlattığınız alış verişin son adımıdır. Bu aşamada paketiniz ve orijinal ürününüz size teslim edilir. Ülkemizin ileri gelen kargo firmaları ile çalıştığımız için kargo gönderim süreci hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Aras Kargo, PTT Kargo ve MNG Kargo güvencesi ile bir ve ya iki iş gününde siparişiniz ayağınıza kadar gelmektedir. Pazar günü iş günü değildir.
Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sizler değerli vaktinizi boşa harcamayın diye bütün işlemlerimiz sizin kendi uygunluğunuza göre şekillendirilmektedir. Siparişten teslimata müşteri memnuniyeti ile ilerlemekteyiz. Ürün paketiniz size özel olarak hazırlanıp yola çıktıktan sonra kapınıza kadar gelir. Bu aşamada kapıda ödeme yöntemi ile satın alımınızı yapabilirsiniz. İsterseniz internet bankacılığını da kullanarak EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 
Nasıl Kullanılır?

 

 
Kullanımı oldukça pratik ve zahmetsizdir. Günlük kullanıma uygundur ve kolaylıkla hazırlanıp tüketilebilir. İçerisinde kara mürver, C vitamini, propolis ve çinko yer almaktadır. Ürün kendi ambalajında serin ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmelidir. Elinize ulaşan kutu üzerindeki bilgileri de dikkatlice okuyunuz. Kullanıma kendi uygunluğunuza göre istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

 
Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 
Kısa süreliğine devam edecek olan kampanyalı fiyat listemize göre 1 adet 59 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 199 tl + ücretsiz kargo olarak değerli alıcılarına ulaşmaktadır.