Ice Therapy tüy dökücü jel nedir, Ice Therapy tüy dökücü jel nereden alınır ?

 

 

Ice Therapy Temin Ederken

 

 

 

Bazı ürünler için bazen günlerce gerçek mağazalar arasında dolaşmak ve zaman kaybetmek zorunda kalabilirsiniz. Sonunda aradığınız ürünü bulamayabilir ve ya yaşanabilecek kafa karışıklığı ile karar veremeyebilirsiniz. Oysa internet dünyasında dolaşmak ve karar vermek çok daha kolaydır. Bunun için internet erişiminizi sağlamanız yeterlidir. Evinizde, ofisinizde ve dilediğiniz her yerde tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Ancak bu alış veriş yönteminde dikkat etmeniz gereken ise resmi satış sitelerini kullanmaktır. Resmi satış sitemizden de ürün temin edebilir ve kısa sürede sipariş formunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Sipariş Formu Oluşturma

 

 

 

 

Sitemiz üzerinden bir ve ya daha fazla sayıda ürün siparişi vermek istiyorsanız öncelikle bir ürün talep formu hazırlamalısınız. Bazı sitelerde bu işlem için gereksiz ve kullanılmayacak anket niteliğinde sorular dahi sorulmaktadır. Oysa sitemizde sadece iletişim bilgilerinizi ve ürün ile ilgili isteklerinizi girmeniz yeterlidir. Ad, soyad ve adres için açık, anlaşılır ve doğru bir şekilde verilerinizi uygun kısımlara girebilirsiniz. Bundan başka ödeme tipi, kargo şirketi seçimi gibi işaretlemeler de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Hangi Kargo Firması

 

 

 

 

Ürün paketiniz sizin verdiğiniz bilgiler ve istekler ışığında aynı gün paketleme servisinden çıkar. Kargo şirketi çalışanına teslim edilir. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo kalitesi ile siparişiniz bir ve ya iki iş günü arasında adresinizde yani kapınızda olur.

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

Her kullanıcının ödeme şekli ve alış verişi için ayırdığı bütçe farklı olabilir. Bunun için de farklı ödeme şekilleri olmalıdır. Online olarak havale ve EFT yapabileceğiniz gibi, kapıda ödemede de kredi kartı ve ya nakit para kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

Tamamen bitkisel bileşenleri olan ürünü bölge üzerine masaj yaparak sürebilirsiniz. Ürün ilaç değildir.

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

1 kutu Ice Therapy 250 ml serum 79 TL + 10 TL kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 750 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 1000 ml serum  + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.