Flex Optima nedir, Flex Optima krem kullanırken nelere dikkat edilmelidir ?


 

Flex Optima Sipariş Verme

 

 

 

Resmi satış sitemizi ziyaret ederek gerekli bilgileri edindikten sonra sipariş formu sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu kısımda isim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe için doğru olarak detayları girebilirsiniz. Paketinizin nereye ve kim adına taşınıp teslim edileceği bu detaylara göre belirlenmektedir. Sitemiz çalışanları her kullanıcımız için ayrıcalıklı hizmet sunmakta ve kısa sürede orijinal ürünlerinize kavuşturmaktadır. Değerli müşterilerimiz isterlerse sipariş bilgileri için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve gerekli güncellemeleri yapabilirler. Sipariş ver butonu ile tarafımıza ulaşan istekleriniz hemen değerlendirmeye alınır.

 

 

 

Hızlı Teslimat

 

 

 

Ürün kullanımı için karar verdiğinizde sipariş formu hazırlayıp paketinizi kapınızda teslim aldığınız süreç toplamda en fazla iki iş günü kadar sürmektedir. Çünkü sipariş bilgileriniz bize ulaştığında aynı gün kargo süreci başlar. MNG Kargo, Aras Kargo ya da PTT Kargo güvencesi ile taşınacak olan sipariş paketiniz belirttiğiniz adrese sorunsuzca ulaştırılır. Size de zahmetsizce teslim almak ve dilediğiniz zaman denemeye başlamak kalır.

 

 

 

Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

Her kullanıcımızın farklı bir ödeme kolaylığı düşüncesi ve alışverişi için ayırdığı bir bütçesi vardır. Bunun için de sitemiz farklı ödeme çeşitleri sunmaktadır. İnternet bankacılığını kullanmak isteyen müşterilerimiz EFT ve ya havale yapabilirken bu yolu tercih etmeyen kullanıcılarımız teslimatta kapıda ödeme yöntemi ile satın alımlarını gerçekleştirebilmektedir.

 

 

 

Saklama Koşulları

 

 

 

Ürün kendi orijinal kutu ve ya ambalajında, serin, kuru, rutubetsiz ve direkt güneş ışığı almayan bir yerde muhafaza edilmelidir. Son kullanma tarihi geçen ve ya yaklaşmakta olan ürünleri satın almayınız.

 

 

 

Ürün Kullanım Talimatı

 

 

 

Günde iki kez ve özellikle bir ay düzenli olarak kullanılması önerilen ürün bölge üzerine yaklaşık 5 dakika masaj yapılarak sürülebilmektedir. Kullanım için önerilen dozu ve şekli uygulayınız. Bitkisel bileşenleri olan ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

1 adet Flexoptima Krem 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Flexoptima Krem 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Flexoptima Krem 249 tl +ücretsiz kargo ve 4 adet Flexoptima Krem 299 tl + ücretsiz kargo olarak satıştadır.