Heart Strong nedir, Heart Strong almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

Heart Strong Sipariş Formu Oluşturma

 

 

 

 

Günlük hayatımızda ürün temin etmek için kullandığımız yollardan biri de internette satış yapan ve e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren adreslerden ürün sipariş etmektir. Bu ilk adım olan sipariş formu hazırlama kısmında resmi satış sitemiz çok fazla vaktinizi almayacak ve kısa sürede tamamlanabilecek bir form hazırlamıştır. İsim, soy isim, adres bilgilerinizin yer alacağı ürün talep formunuzda isterseniz paketinizi taşıyıp size getirecek olan kargo şirketini de işaretleyerek seçebilirsiniz. Ödemenizi de ne şekilde yapacağınıza karar verdiyseniz formda sunulan kanallardan birini işaretleyerek bize bildirebilirsiniz.

 

 

 

Kargo İşlemleri

 

 

 

Ad, soyad, adres gibi kişisel iletişim bilgilerinizi doldurup sipariş ver butonuna bastığınızda hemen değerlendirme yapılmaktadır. Stoklarımızdan orijinal ürün ve ya ürünleriniz temin edilir ve paketleme servisinde gönderime hazır hale getirilir. Sonrasında sizin belirlediğiniz kargo firması ile taşınarak bir ile iki iş günü içinde kapınızda olur. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo firmalarından dilediğiniz birini seçebilirsiniz.

 

 

 

Bileşenleri ve Kullanımı

 

 

 

Ürün bitkisel bileşenler kullanılarak üretilmektedir. Böylece özellikle bilinçli tüketiciler tarafından çok sayıda tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı da bir başka tercih sebebidir. Sabah ve akşam olarak günde iki kez bir tatlı kaşığı alarak tüketebilirsiniz. İlave içerik ve kullanım bilgisi için elinize ulaşan orijinal ürün ambalajını inceleyiniz. Okuyup anladıktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

Ödeme Nerde Yapılmaktadır?

 

 

 

Resmi satış sitemizi ziyaret ederek ürün talep ettiğinizde kargo işlemleri aynı gün başlatılır ve en geç iki iş günü sonunda elinizde olur. Paketinizi ilk açan siz olursunuz. Hologram etiketli orijinal ürünleriniz için isterseniz bu aşamada yani kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kendi ödeme kolaylığınıza göre kredi kartı ve ya nakit para seçebilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanarak da havale ve ya EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

İndirimli yeni fiyat listemize göre 1 Heart Strong 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 Heart Strong 159 tl + ücretsiz kargo, 3 Heart Strong 229 tl + ücretsiz kargo, 4 Heart Strong 299 tl + ücretsiz kargodur.