Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 nereden alınır, Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 kimler kullanır ?


 

Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 Nedir Nasıl Satın Alınır?

 

 

 

Her gün kullanan ve beğenen sayısı artan, hem bitkisel içeriği hem de kullanım şeklinin zorlayıcı olmaması sebebiyle tercih edilen ürün şimdi resmi satış sitemizde alıcılarına sunulmuştur. Satın almak için sitemizdeki kolay sekmeleri takip etmeniz yeterlidir. Alışverişinizin ilk basamağı sipariş formu oluşturmaktır. İçinde bazı bilgiler için boşluklar bulunmaktadır. Bu veriler paketinizin kim adına ve hangi adrese taşınacağı için gereklidir. Ad, soyad, adres detaylarınızı doğru olarak girdiğinize emin olunuz. Kargo süreci belirttiğiniz adreste son bulur. Yani gönderilen paket verdiğiniz adreste size teslim edilir. Ödemenizi de yaparak sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Kargo Şirketi Seçimi

 

 

 

MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo sipariş formunuzda size sunulan firmalardır. Seçim tamamen size aittir. Bunun için formunuzda sadece işaretleme yapmanız yeterlidir. Ürün ve ya ürünlerden oluşan paketiniz adresinize bir ve ya iki iş günü içinde ulaştırılmaktadır. İsteyen kullanıcılarımız herhangi bir kargo şubesinden de paketlerini teslim alabilirler.

 

 

 

Ödeme Tipi

 

 

 

Yine sipariş formunda belirleyebileceğiniz bir diğer konu da ödeme tipidir. Yani siparişiniz sizin isteklerinize göre şekillenir ve size özel olarak hazırlanır. Kargo görevlisi kapınıza kadar siparişinizi getirdiğinde kapıda ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde ödeme yaparken hem nakit para hem de kredi kartı ile satın alımınızı yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanılarak da online işlem yapılabilir, havale ve ya EFT ile ödenebilir.

 

 

 

Muhteviyat

 

 

 

Bitkisel ürün şase olarak sunulmaktadır. Her bir şasede 500 gr zerdeçala eş değer kurkumin, 200 gr zencefile eş değer kür ve 20 mg probiyotik ve zencefil, arı sütü, propolis, ceylon tarçın, okyanus yosunu ve spirulina bulunmaktadır.

 

 

 

Nasıl Kullanılır?

 

 

 

Akşam yemeğinizden önce bir şase ürünü yoğurdunuza iyice karıştırdıktan sonra gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Kullanım talimatına uygun olarak tüketmeniz önerilir.

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

10 günlük kullanım için ürün 49 tl + 9 tl kargo ücreti, 30 günlük kullanım için ürün 98 tl + 9 tl kargo ücreti, 50 günlük kullanım için 149 tl + ücretsiz kargodur.