ketodiet nereden alınır, keto diet nereden sipariş verilir ?

 

 

 

 

Keto Diet Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

E-ticaret sektöründe ürün satışı yapan onlarca firma, yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bazen aradığınız ürünü ve ya benzerlerini bu şekilde kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik sadece bulmakla kalmaz hakkında istediğiniz bilgiyi edinebilir ve hatta satın almak için işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bu adımların ilki sipariş vermedir. Yani ürün talep formu olarak da bilinmektedir. Ürün adı, istediğiniz ürün miktarı, ad, soyad, adres gibi iletişim bilgileri, ödeme kanalı seçimi, kargo şirketi tercihi gibi kısımları eksiksiz biçimde doldurabilirsiniz. Tüm açıklamaların doğru ve yeterli olduğunu düşündüğünüzde sipariş ver butonuna tıklayarak bilgilerinizi onaylayabilir, bize iletebilirsiniz. Bu aşama oldukça kısa sürede tamamlanabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Kargo Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde tüm satın alma adımları için kullanıcılarımızın olumsuzluk yaşamaması adına ince düşünülmekte, pratik işlemler hazırlanmaktadır. Özellikle kargo süreci müşterilerimizin en çok merak ettiği ve ürünlerine bir an önce kavuşmak istedikleri bir aşamadır. Bunun için kaliteli isimlerden Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo şirketleri ile çalışmaktayız. Paketiniz özenle hazırlandıktan sonra sizin seçtiğiniz kargoyla yola çıkar ve adresinize getirilir. En geç iki iş günü sonunda yalnızca size teslimat yapılır.

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayağınıza kadar gelen ürün paketiniz için yine kapınızda ödeme de yapabilirsiniz. Kargo çalışanının yanında bir pos cihazı bulunmaktadır. Böylece ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ancak nakit para da kullanabilirsiniz. Havale ve EFT ise internetten yapabileceğiniz ödemeler içindir.

 

 

 

 

İçinde Bulunanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçeriği tamamen bitkisel ürün protein, kazein, l- karnitine, matcha klorifili, kitosan gibi maddelerden elde edilmiştir ve böğürtlen aroması ile beğenilmektedir. Ayrıca Glütensiz, soyasız ve laktozsuz bir yapısı vardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolay ve pratik kullanımlı ürün günde iki kez tavsiye edilmektedir. Öğlen ve akşam yemeklerinizden önce aç karnına kullanabilirsiniz. Bir bardak suyun içinde iyice eridikten sonra tüketebilirsiniz.

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

1 set 49 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 set 99 tl + 10 tl kargo bedeli, 5 set 149 tl + ücretsiz kargo, 7 set 199 tl + ücretsiz kargodur.