Aksöğüt Ekstraktlı Masaj Kremi nedir, Aksöğüt Ekstraktlı Masaj Kremi kimler kullanabilir ?

 

 

 

 

 

 

Aksöğüt Ekstraktlı Masaj Kremi Satış

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz alış verişinizi en hızlı, en pratik ve en keyifli şekilde yapabilmeniz için uygun adımlar oluşturmuştur. Sipariş formu hazırlarken kısa cevaplar ile iletişim bilgilerinizi girebilirsiniz. Kargo şirketini de kendiniz belirleyerek gönderim işini üstlenecek ismi belirleyebilirsiniz. Sonrasında hızlı teslimat ile paketiniz size ulaşır ve güvenle teslim edilir. Orijinal olarak teslim aldığınız ürün ve ya ürünlerinizi üzerindeki açıklamaları okuduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Ödemenizi de istediğiniz bir yolla yapabilirsiniz. Bu seçim tamamen sizin ödeme kolaylığınıza göre belirlenmelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketleme ve Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuz bize ulaşır ulaşmaz paketleme servisine gönderilen orijinal ürünleriniz aynı gün hazır hale getirilir. Belirlediğiniz kargo şirketi çalışanına teslim edilir. Stoklarımızdan her bir müşterimiz için orijinal ürün gönderebilmekteyiz. PTT Kargo, MNG kargo ya da Aras Kargo firmalarının güvencesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile ürün siparişiniz ayağınıza kadar gelir. Teslimat bir ile iki iş günü arasında yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzda hem istediğiniz ürünü adını ve sayısını hem de iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler içinde adres için girdiğiniz detaylar önemlidir. Çünkü teslimat buna göre yapılmaktadır. Eksiksiz, güncel ve doğru veriler ile sorun yaşanmadan paketiniz size ulaşır. Herhangi bir düzenleme ve ya güncelleme yapabilmek için müşteri temsilcilerimizle iletişimde kalabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçtiğiniz ürün ve sayısına göre belirlenen tutarı havale, EFT gibi online yollardan biri ile ve ya teslimat zamanında kapıda ödeme yöntemi ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün içerisinde aqua, glycerin, salixin, gualtheria salix purpurea bark extract, isopropyl myristate, polyisobutene, hydrogenated keklik üzümü yağı, glukozamin gibi maddeler bulunmaktadır. Bitkisel bir içeriğe sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama yapmak istediğiniz bölgeye nazik ve yuvarlak hareketlerle masaj yaparak kullanabilirsiniz. Orijinal kutu üzerindeki talimatlara uyunuz. Önerilen dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde kendi kutusunda saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 189 tl + ücretsiz kargodur.