Kekreyemiş Tozu nedir, Kekreyemiş Tozu alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş Tozu Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verme internet alış verişlerinde ilk adım olarak görülmektedir. E-ticaret sektöründe yer alan satış firmaları içinde araştırma yapabilir ve satış politikaları size en uygun olanı seçerek siz de ürün siparişi verebilirsiniz. Resmi satış sitemizde ürün talep formu gayet basit ve zaman almayacak biçimde hazırlanmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız vakit kaybının da önüne geçmektedir. Ad, soyad, adres bilgileri için uygun boşluklar bulunmaktadır. Bu alanlara tüm kişisel iletişim verilerinizi tam olarak giriniz. Özellikle adres detaylarının açık ve anlaşılır olması teslimat için önemlidir. Sipariş ver butonuna tıklayarak siparişinizi onaylayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketli yani orijinal ürün temin etmek için resmi satış sitemizden kolayca sipariş vererek hızlı teslimat ile kısa sürede ürününüze kavuşabilirsiniz. Güvenlik etiketli ürün kutusu ve ya ambalajı üzerinde ürün adı, içerik bilgileri, kullanım şekli, son kullanma tarihi, üretici firma bilgileri, saklama koşulları gibi açıklayıcı bilgiler bildirilmiştir. Teslimattan sonra bunları okuyabilir, kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden ürün talep eden kullanıcılarımız için kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo ile gönderim yapmaktayız. Böylece paketiniz herhangi bir sorun yaşanmadan bir ile iki iş günü içinde adresinizde olur. Kargo hareketleri için sitemizden de inceleme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz sayıda ürün siparişi verebilirsiniz. Buna göre ödeyeceğiniz tutarı da güncel fiyat listemizden takip edebilirsiniz. Online ödeme yapmak isteyenler için havale ve EFT seçenekleri mevcutken teslimat sırasında satın almak isteyen kullanıcılarımız için kapıda ödeme yöntemini de sunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Yoğurt, su ve ya çaya bir ya da iki kaşık koyarak karıştırıp günde bir kez kullanabilirsiniz. İçeriği bitkisel bileşenlerle bir araya getirilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 82 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet 112 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 149 tl + ücretsiz kargo ve kekreyemiş soft jel hediyedir.