Eyevess Göz Damlası nedir, Eyevess Göz Damlası kullanmadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eyevess Göz Damlası Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın alma artık internet üzerinden tek tıkla yapılabilen ve hem zamandan hem de paradan tasarruf edebileceğiniz bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Resmi satış sitemiz de siz değerli müşterileri için zahmetsiz ve pratik satın alma adımları hazırlamış bulunmaktadır. Bu aşamalar sipariş formu oluşturma ile başlamaktadır. Formda iletişim bilgileriniz, ürün ile ilgili istekleriniz, ödeme tipi ve kargo şirketi seçimleriniz bulunmalıdır. Sonrasında paketiniz seçeceğiniz kargo şirketi ile taşınır ve ayağınıza kadar getirilir. Ödemenizi de yaptıktan sonra ürünü teslim alabilir ve dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neredeyse tüm müşterilerin merak ettiği alış veriş aşaması kargo hareketleridir. Çünkü sizler internet üzerinden bir alış veriş başlattığınızda en nihayetinde gerçek ürününüze kargo teslimatı ile ulaşırsınız. Bu sebeple oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bu aşama için resmi satış sitemiz gayet özenle hareket etmektedir. Ülkemizin önde gelen başarılı isimlerinden Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo şirketleri ile çalışmaktan onur ve gurur duymaktayız. Paketiniz güler yüzlü kargo çalışanı tarafından en geç iki iş günü sonunda size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden ihtiyacınız olduğu kadar ürün sipariş edebilirsiniz. Bu sayıya göre ücretlendirme yapılmaktadır ve güncel fiyat listemizde sizler için yayınlanmaktadır. Öğrendiğiniz miktar için online işlemler yapabilir ve EFT ya da havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak isterseniz kapıda ödeme yöntemini de kullanarak satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pratik ve kolay kullanımı ile kullanıcılarının beğenisini toplayan ürün damla olarak piyasada bulunmaktadır. Günde iki kez, 12 saat ara ile damlatılarak uygulanabilmektedir. İçeriği tamamen bitkisel olan ürün sizlere hologram etiketli yani orijinal olarak ulaştırılmaktadır. Ürün adı, içeriği, kullanım şekli, son kullanma tarihi ve saklama koşulları gibi açıklayıcı detaylar güvenlik etiketli kutu üzerinde yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyat Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 69 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.