Spin tablet mop, kullananlar, fiber bez, yorum, nerede satılır, ücretsiz kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spin Tablet Mop Kullanırken !

 

 

 

 

 

Birçok ürün insanların ihtiyaçlarına yönelik olarak ortaya çıkmaktadır. Tablet mop da bu sebeple elde edilmiş ve satışa sunulmuş ürünler arasındadır. Kullanım oldukça kolay ve pratiktir. Düz olan yüzeyi, Mikrofiber bezi, uzatma çubukları ile kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır. Ayrıca kova altında bulunan iki adet tıpa da suyun boşaltılması için güzel düşünülmüş bir ayrıntıdır. Sizler de şimdi bu ürüne sahip olabilmek için hemen resmi satış sitemizden sipariş verebilir gelen spin tablet mop paketinizi teslim alabilir ve ödemenizi de yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Kargo Ne Zaman Ulaşır ?

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde her bir müşterimiz için özenle ve itina ile işlemler gerçekleştirilmektedir. Kargo süreci de bu ayrıntılardan biridir. Çünkü internet satış sitelerinden verilen siparişlerde ürün ya da ürünler kargo firmaları aracılığıyla alıcıları ile buluşmaktadır. Kargo şirketlerinden MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile paketiniz taşınmaktadır. Bu firmalardan hangisin seçerseniz ürün ve ya ürünleriniz o firma ile taşınır ve size ulaştırılır. Bir ve ya iki iş günü içinde yalnızca size teslim edilir.

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri  !

 

 

 

 

 

Mop için ödeme yapmadan önce kaç adet satın almak istediğinize karar veriniz. Bu bilgiyi sipariş formunuzda belirtiniz. Buna göre hemen paketleme servisinde hazırlanan talebiniz aynı gün kargo şirketi ile yola çıkmaktadır. Ödeme için teslimat sırasında kapıda ödeme alternatifini kullanabilirsiniz. Bu şekilde ister nakit para isterseniz ise kredi arktı kullanabilirsiniz. Online seçeneklerden ise EFT ve havale de diğer ödeme yollarıdır.

 

 

 

 

 

 

Ürün Paketi İçeriği ?

 

 

 

 

 

Sitemizden sipariş verdiğinizde paketiniz size en geç 4 iş günü sonunda ulaşır. Orijinal ürününüzüz paketi içinde bir adet Mikrofiber bez, bir adet kova ve üç adet uzatma çubuğu bulunur. Bu parçaları kolayca birleştirerek kullanabilirsiniz.  Tablet mop Ahşap yüzeyler, laminant, cam, parke, muşamba yüzeyler gibi pek çok farklı alanda kullanımı mümkündür.