Dr piton kapsül, jel, nerden alırım, yorum, nasıl kullanılır, ucuz

 

 

 

 

 

 

Dr Piton Sipariş Verme !

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün sipariş vermek yani bir ürünü satın almak için talepte bulunmak internet alış verişlerinde kullanılan ilk adımdır. Bu aşamada istediğiniz ürün ile ilgili talep miktarınız ve kişisel iletişim bilgileriniz gerekmektedir. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz bırakılan uygun boşluklara doğru bir şekilde girilir.

 

 

 

 

 

Kargo şirketi seçimi ve ya ödeme alternatiflerinden birini tercih etmek de sipariş formu içinde yapılabilecek olanlardandır. Dr piton resmi satış sitemiz bu işlemi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilmeniz ve hızlı teslimatın bir an önce başlaması için oldukça pratik bir şekilde hazırlamıştır.

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün Gönderimi !

 

 

 

 

 

Siparişinizdeki bilgiler doğrultusunda hazırlanan paketiniz aynı gün kargo firması aracılığıyla yola çıkar. Her bir sipariş için ve her bir ürün gönderimi için orijinal ürün tarafımızdan temin edilmektedir. Bu hologram etiketli ürün ile siz de üretici firmadan direkt size ulaşan bilgilere erişebilirsiniz. Hologram etiketli kutu üzerinde üretim yeri, içeriği, kullanım şekli bilgileri bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

Kullanımı Önerisi ?

 

 

 

 

 

Ürün size ulaştırıldığında açacağınız pakette 4’lü set olduğunu göreceksiniz. İki adet jel ve iki adet kapsül şeklinde paketlenmiş olarak size ulaşır. Kapsül bir tane bir bardak su ile alınması tavsiye edilir.

 

 

 

 

Önerilen dozu aşmayınız. Bol su ile tüketebilirsiniz. Jel ise pratik bir kullanıma sahiptir. Bölge üzerine uygun bir şekilde sürülmesi tavsiye edilir. Ürün bir ilaç kategorisinde değildir ve bir hekim tarafından reçete edilmemektedir. İlaç değildir, gıda takviyesidir.

 

 

 

 

Kargo ve Ödeme Seçenekleri ?

 

 

 

Bitkisel içerikli ürün içerisinde bitki özleri ve suları kullanılmaktadır. Bu şekli ile de her geçen gün kullanıcı sayısı hızla artmaktadır. MNG, PTT ve ya Aras Kargo ile taşınan paketiniz bir ile iki iş günü içinde ayağınıza kadar getirilmektedir. Dr piton set bu aşamada kapıda ödeme yöntemi ile nakit ve ya kredi kartıyla ya da havale ve ya EFT ile ödeme yapabilirsiniz.