esila fantastik dörtlü çay, ucuz, fiyat, yorum, nedir, nasıl kullanılır

 

 

 

 

 

 

 

Esila Fantastik Dörtlü Çay Nereden Temin Edilir ?

 

 

 

 

Bazı ürünlerin hakkında tüm bilgileri edinseniz ve kullanmak isteseniz bile nereden satın alacağınızı bilemeyebilir, kararsız kalabilirsiniz. Bunun gibi durumlarda artık çoğu kişinin tercih ettiği internet siteleri yardıma koşmaktadır. Çünkü sanal ortamda başlayan, kolayca ilerleyen siparişler sonunda gerçek ödemeyle ürün sahibi olma sonucuyla noktalanmaktadır. Bu işlemler hem kısa sürmekte hem de daha çok araştırıp, karşılaştırma imkânı vermektedir. Resmi satış esila fantastik dörtlü çay sitemizden de rahatlıkla bu ürün için sipariş verebilir ve hızlı adımlarla kısa sürede ürününüze kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Sipariş Verme ve Kargo İşlemleri !

 

 

 

 

 

İstediğiniz ürün için bir talep formu oluşturmalısınız. Ad, soyad, adres bilgileri yanı sıra ödeme tipi seçimi ve kargo şirketi seçimi için ayrılan bölümleri kısa sürede tamamlayabilir ve aynı gün kargo avantajını yakalayabilirsiniz. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo güvencesiyle taşınan paketiniz en geç iki iş günü sonunda size teslim edilir. Çoklu alımlarda yani birden fazla ürün sipariş ettiğinizde ise kargo hizmeti ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Ödeme Tipi ?

 

 

 

 

 

 

Paketiniz verdiğiniz sipariş formu bilgilerine göre aynı gün hazırlanır ve yola çıkar. Bundan sonra sizin tek yapacağınız rahat koltuğunuzda oturarak gönül rahatlığı ile beklemek olacaktır. En geç dört iş gününde gerçekleşen teslimat sırasında ödemenizi yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde nakit para ve ya kredi kartı kullanabilirsiniz. Bunların haricinde EFT, havale ve ya kredi arktı bilgileri kullanarak da ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi ?

 

 

 

 

 

 

Size teslim edilen orijinal ürününüzü günde bir bardak sıcak su içerisine atınız ve 5 dakika demlendirerek kullanılması önerilmektedir. Ürün bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisi için kullanılmaz ve satışı yapılmaz. Gıda takviyesidir, ilaç değildir. Esila fantastik dörtlü çay kullanım talimatları üretici firma tarafından ambajına yazılmıştır.