Küçük boy gerui gr-12 002 tütün sigara sarma makinesi, fiyatı, kullanımı, en ucuz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Küçük Boy Gerui Gr-12 002 Tütün Sigara Sarma Makinesi !

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet alış verişleri hız kazanmış ve artık pek çok kişi ihtiyaç duyduğu ürünü internet üzerinden sanal işlemler ile başlatarak satın almaktadır. E-ticaret piyasasında aradığınız ürünü kolayca bulabilir, benzer ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, satış yapan firmalar dahilinde size en uygun fiyatı sunan siteden zahmetsizce sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden vereceğiniz siparişler de aynı gün içinde değerlendirilerek paketlenir ve kargoya verilir. Yaklaşık 1 ile 2 iş günü süresi zarfında adresinize getirilen paketiniz sorunsuzca size teslim edilir. Küçük boy gerui gr-12 002 tütün sigara sarma makinesi ödemenizi de farklı kanallardan yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Bilgileri !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tütün sigara sarma makinesi için sipariş verirken iletişim bilgilerine ihtiyaç vardır. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz doğru ve eksiksiz olarak form üzerinde bulunan boşluklara girilmelidir. Bu bilgilerin güncel olması, açık ve anlaşılır olması paketinizin sorunsuzca size ulaşması anlamına da gelmektedir. Verdiğiniz detaylar üzerinde dilediğiniz zaman güncelleme de yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak kişisel verileriniz ile ilgili istediğiniz değişikliği ve düzenlemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Süreci !

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğiniz yani bizden ürün talep ettiğiniz anda stoklarımız kontrol edilmektedir. Depoda bulunan orijinal ürünlerimiz her müşterimize cevap verebilmek için sürekli olarak yenilenmektedir. İstediğiniz sayıda ürün hemen paketleme servisine gönderilir.

 

 

 

 

 

 

Size özel olarak paketlendikten sonra aynı gün kargoya verilir. Bu işlemler için MNG Kargo, PTT Kargo ya da Aras Kargo şirketlerinden birini seçebilirsiniz. En geç iki iş günü sonunda paketiniz adresinizde olur. Kargo hareketlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme yaparak talep ettiğiniz ürünün tam olarak sahibi olursunuz. Ödeme kanallarından biri de kapıda ödeme yöntemidir. Teslimat sırasında nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. EFT, havale ve ya kredi kartı bilgileri ile de ürün satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli ?

 

 

 

 

 

 

Tütün sigara sarma makinesi 220 V elektrikle çalışmaktadır. 1 saatte 200 dal ince, uzun, kısa model sarabilirsiniz.