Therma epimedyumlu macun, bayan, erkek, nerede satılır, yorumları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Therma Epimedyumlu Macun !

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet kullanımının hızla arttığı günümüzde daha pratik işlemler olması nedeniyle alış veriş seçenekleri olarak da e-ticaret sektörü kullanılmaktadır. Bu sektör içinde birçok satış yapan firma ve bünyelerinde yüzlerce ürün bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz ürünü bu geniş platformda zahmetsizce bulabilirsiniz. Satın alma işlemlerini takip ederek de kolayca ürün sahibi olabilirsiniz. Ancak tüm bu hareketler sırasında gerçekten kaliteli hizmet almak istiyorsanız resmi satış sitelerinden sipariş veriniz. Sitemiz de resmi satış yaparak orijinal ürün temin etmenizi sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Verme !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macun için sipariş vermek istiyorsanız ilk adım olarak doldurmanız gereken bir form bulunmaktadır. Bu form ürün talebiniz ile ilgili içerikleri bulundurmaktadır. İletişim bilgileriniz ve talep ettikleriniz bize bu sipariş formu ile ulaşır. Adınız, soyadınız, adresiniz, kargo şirketi seçiminiz ve ödeme tipi seçiminiz bize ulaştığında ise aynı gün kargo işlemleriniz başlatılmaktadır.

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi ?

 

 

 

 

 

 

 

Pratik olarak kullanabileceğiniz bitkisel macunu 1 ile 2 tatlı kaşığı kadar tüketilmesi önerilir. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Rahatsızlık ve hastalık gibi sorunların tedavi edicisi olarak kullanılmaz ve satılmaz. Kullanım talimatı ambalajda yazılıdır. Talimatın belirttiği miktarda kullanınız.

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş ver butonuna tıkladığınızda ilgili birimimizin ekranına düşen talebiniz hemen değerlendirilir. İstediğiniz sayıda ürün paketleme servisine gönderilir ve size özel olarak hazırlanır. MNG, PTT  ya da Aras Kargo şirketlerinden biri ile adres bilgilerinize göre taşınır ve en geç dört iş günü sonunda size güvenle teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri ?

 

 

 

 

 

 

Teslimat anında ödeme yani kapıda ödeme yöntemi çok daha fazla tercih edilen bir ödeme şeklidir. Çünkü ürün paketinizi görerek teslim aldıktan sonra satın almak size daha güvenilir gelebilir. Bu ödemede nakit para ya da kredi kartı kullanabilirsiniz. Havale, EFT, kredi arktı bilgilerinin kullanıldığı online satın alma yöntemleri de mevcuttur.