Brezilya cevizli çay nereden satın alırım, kullanımı, kullanıcı yorumları

 

 

 

 

 

Brezilya Cevizli Çay Satın Alma !

 

 

 

 

 

 

 

Satın alma yani ihtiyacınız olan bir ürüne ücret ödeyerek sahip olma e- ticaret sayesinde gayet pratik ve kullanışlı bir hal almıştır. Şöyle ki; artık istenilen ürün birçok adres içinde incelenebilmekte, yorumları okunup karar verilebilmekte ve en uygun fiyat seçilerek satın alınarak sahip olunabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Böylece hem yorulmadan hem de oldukça fazla bilgiye erişerek kolaylıkla ürün satın alabilirsiniz. Resmi satış sitemizden vereceğiniz sipariş ile paketleme ve kargoya verme işlemi aynı gün gerçekleşir. Ödeme seçeneğinizi de belirleyerek bu ürünü siz de kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Öncelikle brezilya cevizli çay bir ilaç olmadığını, herhangi bir hastalığın teşhis ve ya tedavisinde kullanılmadığını belirtmek isteriz. Ürün bir hekim tarafından reçete edilmemektedir. Poşet çay olarak sunulan ürün gün içinde bir bardak sıcak su ile demlenerek tüketilebilmesi tavsiye edilir. İlave kullanım bilgileri için hologram etiketli orijinal kutu üzerindeki açıklamaları okuyabilirsiniz. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Kullanım talimatları, içeriği, uyarıları ve saklama koşulları ambalajında bulunur.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Ve Teslimat !

 

 

 

 

 

 

 

İnternet üzerinden ilk adımlarını sanal olarak gerçekleştirdiğiniz alış verişinizin son aşaması kargo sürecidir ve en son teslimat ile gerçek ürününüze kavuşabilirsiniz. Resmi satış sitemiz talebinize göre orijinal ürününüzü PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile göndermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzda adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz yanı sıra bu şirketlerden biri için seçim de yapabilirsiniz. Yani paketiniz sizin seçtiğiniz kargo şirketi ile taşınır ve teslim edilir. Bu işlemler yaklaşık dört iş günü kadar sürer.

 

 

 

 

 

 

Ödeme Şekli !

 

 

 

 

Sipariş formu hazırlarken kaç adet ürün istediğinizi de belirtebilirsiniz. Buna göre istediğiniz sayıda ürüne karşılık gelen fiyatları güncel fiyat listemizden ve sitemizden takip edebilirsiniz. Belirlediğiniz bu fiyatı kapıda ödeme yöntemi ve ya havale, EFT sitemizde yer almakta olup kartı bilgilerinin kullanıldığı online işlemler sayfamızda bulunmamaktadır.