Mavi İksir Blue Hair Serum ne işe yarar, Mavi İksir Blue Hair Serum nasıl kullanılır ?

 

 

 

 

Mavi İksir Blue Hair Serum Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhtiyacınız olan bir ürünü gerek internet sitelerinin yaptıkları satışlarda, gerek sosyal medyada gerek ise arkadaş ortamlarınızda duyabilir ve araştırma gereksinimi duyabilirsiniz. Yaptığınız incelemeler sonunda satın almaya ve denemeye başlamak isteyebilirsiniz. Ancak resmi satış siteleri üzerinden keyifli ve sorunsuz bir alış veriş yapabilirsiniz. Bunun için resmi satış sitemizden yararlanabilirsiniz. Sipariş formu hazırlayarak işe başlayabilirsiniz. Formda ürünün size ulaşması için ihtiyaç duyulan bilgiler yer almaktadır. Ürünün kime teslim edileceği bilgisi için adınız ve soyadınız, teslimatın nerede yapılacağı bilgisi için adres ve iletişim bilgileriniz gerekmektedir. Bu alanları uygun karşılıkları ile doldurduğunuzda işleminiz neredeyse tamamlanmış demektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ne Zaman Elime Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serum için sitemizde kolay sekmeler aracılığıyla ulaştığınız sipariş formu sayfasını doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurdunuz. Bundan sonra yapacağınız tek şey hızlı teslimatın gerçekleşmesini beklemek olacaktır. Ürün talebiniz bize ulaştığında size özel paketleme yapılır ve aynı gün yine sizin seçeceğiniz kargo şirketi ile taşıma ve dağıtım işlemi başlatılır. En geç iki iş günü sonunda ürün ya da ürünlerinize kavuşmuş olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo bir internet alış verişinin en önemli kısmıdır. Site üzerinden incelediğiniz, satın almaya karar verdiğiniz hatta belki ödemesini de online olarak gerçekleştirdiğiniz ürüne bir an önce sahip olmak istersiniz. İşte bizler siz değerli müşterilerimizin bu süreci belirsizliklerle geçirmemesi için kargom nerede uygulamalarını tavsiye etmekteyiz. Sitemiz üzerinden de kargonuzun son durumunu takip edebilirsiniz. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile paketiniz teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavi İksir Serum için ihtiyacınız olan miktara karşılık gelen fiyatı güncel listemizden takip edebilirsiniz. Ödemeyi kapınızda nakit olarak ya da kredi kartı ile, online olarak ise EFT ve ya havale ile kolayca yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanım Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blue Hair Serum bitkisel içerikli olup günlük olarak 5-6 damla şeklinde kullanılmaktadır. Damlattıktan sonra dairesel hareketlerle yedirmeniz önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 179 tl, 2 adet 229 tl, 3 adet 349 tl’dir.