Mahmut Efendi Enginar Macunu nedir, Mahmut Efendi Enginar Macunu almadan önce okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Mahmut Efendi Enginar Macunu Sitemizde Satışta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz sayesinde aradığınız, görüp ve inceleyip beğendiğiniz, dahası ihtiyaç duyduğunuz ürün ve ya ürünlere kısa sürede kavuşabilir ve keyifli bir alış veriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Macun için sipariş vermek çok fazla vaktinizi almayacağı gibi hızlı teslimat avantajımız ile de yine zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Hologram etiketi bulunan orijinal ürün gönderen resmi satış sitemizde 7/24 sizler için çalışan müşteri temsilcilerimiz de bulunmaktadır. Siparişiniz bize ulaşır ulaşmaz hazırlana paketiniz aynı gün kargoya verilir ve ortalama 1-2 iş gününde ayağınıza kadar gelerek teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alış verişinizin en keyifli kısmı şüphesiz ki ürününüze kavuştuğunuz ve tam olarak sahip olduğunuz andır. Bunun için çalışan kargo şirketleri de bir internet alış verişinin olmazsa olmaz parçalarıdır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kaliteden ödün vermeyen MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo şirketleri ile çalışmaktayız. Paketinizin durumunu ve hareketlerini sitemizden takip edebilir dilerseniz kargom nerede uygulamalarını da kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi sanal ortamlarda gerçekleşebildiği gibi kapıda ödeme ile de yapılabilmektedir. Online seçenekler arasında havale, EFT yöntemleri ya da kredi kartı bilgilerini kullanma gibi seçenekler mevcuttur. Ancak dilerseniz ürün ya da ürünleriniz size teslim edilirken kapıda ödemeyle de nakit ve ya kredi kartı ile satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiniz, ödemeyi yaptınız ve ürünü teslim aldınız, sırada bu ürünü nasıl kullanacağınız var. Bunun için size ulaşan orijinal kutu üzerinde yazan açıklamaları okuyabilirsiniz. Ürün günde iki kez kullanılabilmektedir. Sabah ve akşam öğünlerinizden sonra bir tatlı kaşığı olarak tüketebilirsiniz. Bu kolay ve pratik kulanım da ürünün tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçindekiler ve Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enginar macunu demir, potasyum, magnezyum, çinko, K ve C vitaminleri yönünden zengindir. Aynı zamanda lifli bir yapısı vardır. Tamamen bitkisel bileşenler kullanılmıştır. Bir ilaç değildir, gıda takviyesidir.

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3’lü set 79 tl, 6’lı set 149 tl, 9’lu set 199 tl’dir.