Keto tabs nedir, keto tabs ketojenik tablet nereden alınır ?

 

 

 

Keto Tabs Kullanım Talimatı

 

 

 

 

İnternet sitelerinde aradığınız ürün ile ilgili çeşitli yazılar, yorumlar, fiyat seçenekleri görebilir ve araştırabilirsiniz. Ancak satın alma kısmına geldiğinizde resmi olarak satış yapan adresleri tercih etmelisiniz. Sitemiz de resmi satış yapan ve %100 orijinal ürün gönderimi sağlayan bir adrestir. Müşteri memnuniyeti önceliklerimizdendir. Keto Tabs sipariş ettiğinizde 1 ile 2 iş günü içinde adresinizde teslim alımı gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra hologram etiketi bulunan ambalajı detaylı bilgileriyle elde etmiş olursunuz. Açıklamaları dikkatle okuyunuz. Bir kutu içerisinde 30 adet kapsül bulunmaktadır ve her gün için bir tane kapsül kullanımı uygundur. Bir aylık bir kutu ihtiyacınızı karşılamazsa çoklu alım da yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siparişte Ürün Adedi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verirken bir kutunun bir aylık kullanıma karşılık geldiğini unutmayınız. Buna göre kaç adet istediğinizi sipariş formunuzda belirtiniz. Siparişte ad, soyad, adres ve ürün miktarı bilgileri yanı sıra hangi kargo şirketi ile gönderim yapılmasını istediğinizi de söyleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto Tabs Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm dünyada popüler olan ürünlerin içerikleri öncelikle göz dolduran özellikleri olmaktadır. Bir ürünü kullanmadan önce içerisinde neler olduğu, hangi maddelerden meydana geldiği ve bileşenleri bilinmek istenebilir. Bu formülün muhteviyatında ise folik asit, potasyum, cromium, omega6, omega9, alpha lipoic oil, kalsiyum, magnezyum, glutamic acid, ginko biloba, zinc, L-arginine, vitamin B12, vitamin C, L-methionie, vitamin E.Korean ginseng, solenium, serinaid, molybdenum, omega3, biotin bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto Tabsiçin yapmış olduğumuz büyük indirim sayesinde hemen herkes bu ürüne sahip olabilecektir. Bugün yapacağınız alışverişte 1 adet Keto Tabssadece 89 tl,  2 adet 149 tl, 3 adet 199 tl ve 6 adet 299 tl olarak belirlenmiştir. Üstelik birden fazla satın almak isterseniz kargo ücretsizdir. Bunun için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri ve Teslimat Aşaması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçtiğiniz ürün için sipariş verdiğinizde aynı gün paketlenip kargoya verilir. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargoyla her noktaya aynı itinayla dağıtım yapılmaktadır. Ödemenizi online olarak ya da kapınızda güvenle yapabilirsiniz.