Peptit Maya Maskesi nedir, Maya Maskesi almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 


 

 

 

 

 

Maya Maskesi Nereden Temin Edilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Günümüzde adını sıklıkla duyduğunuz, kullanıcı yorumlarını incelediğiniz, içerik ve kullanım bilgilerine sahip olduğunuz ve sonunda satın almak istediğiniz bir ürüne ulaşmak oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Çünkü gelişen teknoloji sayesinde internet kullanımı da oldukça hız kazanmıştır. Müşteriler diledikleri ve uygun buldukları web siteleri aracılığıyla ürün araştırması ve satın alımını zaman kaybetmeden yapabilmektedir. Resmi satış sitemizden de temin edebileceğiniz bu ürün için yapmanız gereken ilk şey sipariş formu hazırlamak olacaktır. Yazımızda satın alma ile ilgili adımları sırası ile bulacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maya maskesi uzun yıllardır birçok kişi tarafından kullanılan ve beğenilen bir üründür. Gerek içeriğindeki bitkisel bileşenler gerek ise kullanım pratikliği bu ürünü cazip hale getirmiştir. Sipariş formunuzda istediğiniz ürünün adını ve kaç adet istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. Ad, soyad ve adres bilgilerinizi de eklediğinizde formunuz hazır demektir. Sipariş ver butonuna tıklayarak ürün talebinizi anında bize iletebilirsiniz. Kargo seçimi ve ödeme tipi tercihinizi de bu formda işaretleyerek belirtebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maya maskesi tıpkı diğer maskeler gibi kullanılan ve oldukça pratik bir uygulama ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan bir üründür. Temizliğinden emin olduğunuz cildinize parmak uçlarınıza alacağınız küçük bir miktar ürünü sürünüz. Sürme işleminde her bölgeye eşit dağılım yapmaya özen gösteriniz. Kalın bir tabaka olmaması da önerilerimiz arasındadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnsanlar artık içerik bilgilerinden emin oldukları ürünleri satın almayı tercih etmektedir. Özellikle bitkisel ürünler oldukça fazla tercih edilmektedir. Maya maskesi bileşenleri de tamamen bitkisel bileşenlerden oluşmaktadır. İçerisinde tiamin, folik asit, riboflavin, biyotin, tokoferol, mikro elementler, pantotenik asit, niasin, demir, magnezyum, potasyum, iyot, protein ve B6 vitaminleri yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maya maskesi için istediğiniz miktarda ürün aynı gün size özel olarak paketlenir ve kargo şirketine teslim edilir. Sipariş formunuzda MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo şirketlerinden birini seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 79 tl, 2 adet 149 tl ve 3 adet ürün ise 199 tl’dir.