Brazer Plus Kullananlar, Nerede Satılır, Yorumları, Kullanımı, Nasıl Sipariş Verilir

 

 


 

 

 

 

 

 

Brazer Plus Sipariş Verme ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazı web sitelerinde sipariş verirken gereğinden fazla soru sorulmakta ve oldukça fazla vakit almaktadır. Bir nevi anket niteliği taşıyan sipariş formları müşterilerin vaktini çalarak can sıkmaktadır. Bunun önüne geçmek için oldukça pratik bir sipariş formu sayfamız bulunmaktadır. İhtiyacınız olan üründen kaç adet istediğinizi, adınızı, soyadınız ve adres detaylarınızı girdikten sonra formunuz neredeyse hazırdır. İsterseniz kargo firmasını da bu aşamada seçebilir isterseniz ödeme tipinize de yine bu kısımda karar vererek işaretleyebilirsiniz. Sonrasında sadece arkanıza yaslanarak bekleyebilir ve gelen brazer plus orijinal ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Gönderim Süreci !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız özellikle kargo süreci konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Çünkü müşterilerimiz satın alıp kullanmaya bir ana önce başlamak istedikleri ürünlerine hemen kavuşmak istemektedirler. Sipariş formunuz bize ulaştığı an, yani aynı gün kargo süreciniz de başlamaktadır. En geç iki iş günü içerisinde adresinizde size teslim edilmektedir. PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo kalitesi ile taşınan paketiniz sorunsuzca size teslim edilir. Hareketleri kargom nerede uygulaması ile de takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Nasıl Kullanılmalıdır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketli orijinal kutu içerisinde bulunan 4 adet şase ürün olarak teslim edilmektedir. Kullanım şekli ve detayları da bu % 100 orijinal ürün ambalajında yazı ile belirtilmiştir. Ürünün içerisinde kullanılan bitkisel ayrıntılar, son kullanma tarihi, saklama koşulları ve üretici firma detayları gibi önemli açıklamaları okuduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım sırasında beklenmeyen bir etki ile karşılaşırsanız kullanımı derhal bırakmalısınız. En yakınınızda bulunan bir sağlık kuruluşundan destek alabilirsiniz. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Tıbbi tedavi amaçlı kullanılmaz ve satılmaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçmiş olduğunuz ürün miktarına göre ödeyeceğiniz miktar da belli olmaktadır. Bu fiyatı havale, EFT ya da kredi kartı bilgilerinizi kullanabileceğiniz online ödeme sistemlerini kullanarak ya da teslimatta kapınızda nakit ve ya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Tercih tamamen sizin uygunluğunuza göre şekillenmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Brazer plus devam eden kampanya ile 1 adet ürün 69 tl, 2 adet 129 tl, 3 adetse 179 tl olarak satılmaktadır.