İsveç Şurubu nedir , İsveç Şurubu almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsveç Şurubu Satın Alma Aşamaları

 
Şurup satın alırken öncelikle içerik bilgilerine, kullanım şekillerine, üretici firma bilgisine ve ya saklama koşullarına bakmak, öğrenmek isteyebilirsiniz. Tüm bu bilgiler ve daha fazlası resmi satış sitemizden vereceğiniz siparişle elinize ulaşan orijinal ürün kutusu üzerinde yazan açıklamalarda mevcuttur. Bu açıklamaları dikkatle okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz. Sipariş vererek talebinizi bize iletebilir ve sonrasında dilediğiniz ödeme yolunu kullanarak ürününüze kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu satın almak için bir sipariş formu hazırlarken kaç adet ürün istediğinizi, ad, soyad, adres bilgilerinizi girebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda hazırlanan paketiniz için bir ödeme planı da oluşturabilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında kapıda ödeme ve online yöntemler bulunmaktadır. Kapıda ödeme yönteminde nakit para ve ya kredi kartı kullanabilirsiniz. Online sistemde ise EFT, havale ve ya kredi kartı bilgileri ile internet üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Kendi bütçenize ve ödeme uygunluğunuza göre belirleyeceğiniz satın alma yönteminizi sipariş formunuzda belirtebilirsiniz.

 

 

 

 
Ürün İçerisindekiler ve Kullanım

 

 
İsveç şurubu % 100 bitkisel bir üründür. Bu ürün karışımı meydana getirilirken kakule, mayıs papatyası, turunç kabuğu, karanfil kakule, zencefil, yenibahar, enginar yaprağı, karahindiba, tarçın, zerdeçöp, kişniş, kekik, biberiye ve Frenk kimyonu kullanılmıştır. Kullanıcıların beğenisini toplayan bu durum yine kullanıcı yorumlarında da kendini göstermiştir. Bitkisel karışımın tercih edilmesi yanı sıra ürünün kullanım pratikliği de bir diğer tercih sebebidir. Bir tatlı kaşığı olarak tüketilebilmektedir. İlave kullanım bilgileri için orijinal kutu ve ambalaj üzerinde yer alan bilgileri de okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ücretsiz Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemizden vereceğiniz siparişlerde bir adet üründen fazla sayıda sipariş verirseniz kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Şurup için ne kadar sayıda ihtiyacınız olduğunu formunuzda belirtmeyi unutmayınız. Çoklu alımlardaki ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Devam eden kampanya dahilinde indirdiğimiz güncel fiyatlar ile isteyen herkes bu ürüne kolayca sahip olabilmektedir. 1 adet ürün 89 tl, 3 adet 149 tl ve 6 adet 199 tl olan ürün PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargoyla ayağınıza kadar gelmektedir. Mutlu keyifli alışverişler.