Relaxin Honey nedir , relaksin honey almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

Relaxin Honey Satın Alma

 

 

 
Önceleri bir ürün satın alırken birkaç mağaza dolaşmak, farklı ürün ve muadilleri ile karşılaşmak, fiyat yelpazesini incelemek gibi işlemleri daha yorucu ve daha fazla vakit alan bir biçimde yapmak zorunda kalan müşteriler için e-ticaret sektörü rahat bir nefes aldırmıştır. Bu sektörde birçok farklı firma bulunmaktadır. En avantajlı tarafı ise oturduğunuz yerden kolaylıkla ürün araştırması yapabilmenizdir. Ürünler arasında hem fiyat hem özellik hem de muadilleri karşılaştırmanız tek tıkla mümkün olmaktadır. Edindiğiniz tüm bilgiler ile kısa sürede satın almak için uygun bir adrese karar verebilirsiniz. Resmi satış sitelerinden vereceğiniz sipariş ile zahmetsizce ürün sahibi olabilirsiniz. Sitemiz tüm bu imkânları değerli müşterilerimiz için sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 
Gönderim Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş verirken belirttiğiniz tüm detaylara göre hazırlanan paketiniz aynı gün kargo şirketine teslim edilir. Gönderimi başlayan ürün hızlı teslimat ile 1 ile 2 iş günü içinde kapınızda olur. Teslimat sırasında kargo görevlisinin yanında bulunan pos cihazı ile kredi kartınızı kullanabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Ancak dilerseniz nakit para ile de ödeyebilirsiniz. EFT ve havale de kullanacağınız diğer ödeme şekilleridir. Gönderiniz adresinizde yalnız size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 
Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz resmi olarak satış yapmakta ve orijinal ürün ile müşterilerimizi buluşturmaktadır. İnternet alış verişlerinin son adımı olan kargo işlemlerini MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Bu kaliteli şirketler sayesinde ürününüz herhangi bir sorun yaşanmadan elinizde olur.

 

 

 

 

 
Relaxin Honey Kullanım Şekli

 

 

 

 

 
Ürün elde edilirken bitkiler ve bazı bitki özleri kullanılmıştır. Bazı müşterilerimizin özellikle aradığı bu özellik sayesinde ürünün talep edilme oranı da artmaktadır. Krem şeklinde olan ürün eşit ve ince bir tabaka halinde temiz cilde sürülmektedir. Kullanım pratikliği de bir diğer tercih sebebidir.

 

 

 

 

 
Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 
20 günlük kullanım için 1 adet 73 tl, 40 günlük kullanım için 2 adet 119 tl, 2 aylık kullanım için 3 adet 149 tl, 80 günlük kullanım için 4 adet 179 tl, 120 günlük kullanımda 6 adet 239 tl’dir.