Q Clinic Squalene Krem Nedir, Fiyatı, Nerde Satılır, Kullanımı ?

 

 

 

 

Q Clinic Squalene Krem Satın Alma !

 

 

 

 

 

Son zamanlarda ülkemizde sıkça adını duyurmaya başlayan ürün şimdi ülkemizde de satışa sunulmuştur. Satın almak için doğru ve güvenilir adresleri tercih etmenizi önermekteyiz.  Sitemiz resmi satış sitesidir. Bu şekilde yaptığımız satışlarda orijinal ürün temini sağlamaktayız. Sizler uzun yıllardır bu sebeple bizi tercih etmekte ve müşteri memnuniyeti politikamızı yerine getirmemizi sağlamaktasınız. Sitemizin deneyimli ekibi ve uzman kadrosu gece gündüz demeden sizin yanınızda olmayı hedeflemektedir. Her nevi soru ve sorunlarınız için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Kargo Süreci !

 

 

 

 

Satın almaya karar verdiğiniz ürün için sipariş formunuzu eksiksiz olarak tamamladığınızda stoklarımız kontrol edilerek paketiniz hemen hazırlanmaya başlanmaktadır. Hiçbir müşterimizi mağdur etmemek adına depolardaki stoklarımız sürekli olarak yenilenmektedir. Kargo şirketi çalışanının bizden ürünü alması ile aynı gün başlayan kargo süreciniz yaklaşık iki iş günü sürmektedir. Hava koşullarına bağlı olarak süreçte değişiklikler olabilmektedir. Adresiniz neresi olursa olsun MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile paketiniz özenle taşınarak teslim edilmektedir.

 

 

 

Nasıl Kullanılır ?

 

 

 

Yüzlerce insanın yakından takip ettiği ürün kolay kullanımı ile de göz doldurmaktadır. Kremi uygulamak istediğiniz bölgenin temizliğini sağlamakla işe başlayabilirsiniz. Temiz cildinizin üzerine ince bir tabaka halinde sürebilirsiniz. Kremi yumuşak ve dairesel olarak sürmeniz önerilmektedir. Q clinic squalene krem kullanımı için kutudaki talimatları incelemeniz yeterlidir. Bitkisel gıda takviyesidir, ilaç değildir.

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar !

 

 

 

Q clinic squalene krem içeriği bilgisi kutada yazmaktatır. Başlattığımız kampanya kısa bir süreliğine devam edecektir. Bu kampanyaya göre oluşturduğumuz fiyat listesi ile bugün isteyen ve gerçekten ihtiyaç duyan herkes bu ürüne sahip olabilecektir. 1 adet 59 tl, 2 adet 99 tl ve 3 adet 129 tl olarak satılan krem için çoklu alımlarda kargo hizmeti ücretsizdir. Siz de bu avantajlı fiyatlardan ve kargodan yararlanabilmek için hemen şimdi sipariş ver butonuna tıklayarak arkanıza yaslanıp bekleyebilirsiniz.

 

 

 

Ödeme Şekilleri !

 

 

 

Q Clinic Squalene Krem için talep ettiğiniz miktardaki ürün için ödemeniz gereken ücreti kapınızda nakit ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz. İsterseniz havale, EFT yollarını da kullanabilirsiniz. Teslimatınız iki iş günü içinde gerçekleşecektir.