Hemomil Çay, Hemomil Herbal Tea Kullananlar, Kullanımı, Sipariş ver

 

 

 

 

 

Hemomil Çay Nereden Alınır ?

 

 

 

Bazı ürünleri internet siteleri arasında dolaşırken ya da sosyal medyada görebilir ve inceleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Yapacağınız araştırma sonucunda siz de bu ürüne sahip olmak isteyebilirsiniz. Bunun için doğru adreslerden sipariş vermeniz önemlidir.

 

 

 

 

Çünkü bazı olumsuz oluşumlar size gerçek ürün gösterip gerçek olmayan ürün gönderebilir, günlerce kargo hareketlerinden haberdar olamadan belirsizce bekletebilir, sitede belirtilen fiyatlardan farklı fiyatları ödemek zorunda bırakabilir. Tüm bu ayrıntıları da düşünerek siparişinizi resmi satış sitemizden verebilir ve orijinal ürününüze ortalama 1 ile 2 iş günü içinde kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nerede Yapabilirim ?

 

 

 

 

 

Hemomil çay için sipariş verirken kaç adet talep ettiğinizi muhakkak bildiriniz. Bu sorunsuz bir teslimat için önemlidir. Ürün ya da ürünleriniz aynı gün paketlenmekte ve seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilmektedir. Sizler paketinizi teslim alırken kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntemde nakit para ve ya kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Online işlemlerde ise EFT ve havale yine sizin ödeme yapabileceğiniz diğer kanallardır. Keyifli alış verişler.

 

 

 

 

 

Hemomil Çay Kullanım Talimatı ?

 

 

 

 

Günde iki kez bir sabah bir akşam olmak üzere kullanılabilen ürün oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Sabah kahvaltı yapmadan önce akşam ise yatmadan önce tok karnına bir kaşık tüketebilirsiniz. Kullanım için önerilen süre 21 gündür. Bu süre sonunda bir hafta ara verebilirsiniz. Kullanım ayrıntıları için ayrıca orijinal kutu üzerinde yer alan açıklamaları da okuyabilirsiniz. Bitkilsel gıda takviyesidir, ilaç değildir. Kutuda kullanım talimatları bulunmakta olup uygun olarak kullanınız.

 

 

 

 

Orijinal Ürün !

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz her müşterisine aynı hizmet ile orijinal ürün gönderimi sağlamaktadır. Orijinal ürününüz üzerinde hologram etiket yani güvenlik etiketi bulunmaktadır. Böylece üretici firmadan birebir bilgiler size de ulaşır. İçerik bilgileri, kullanım şekli, son kullanma tarihi, saklama koşulları tüm yazılarda açıkça anlatılmıştır.

 

 

 

 

 

Fiyatlar Nedir ?

 

 

 

Hemomil Herbal Tea 1 adet ürün 69 tl, 2 adet 129 tl ve 3 adet 179 tl olarak satılmaktadır. Birden fazla sayıda satın almak isterseniz kargo hizmeti MNG, PTT, Aras Kargo kalitesiyle ücretsiz olarak sağlanmaktadır.