Eco Slim Tablet Resmi Satış Sitesi, Kullanımı, Kullananlar, Nerede Satılır ?

 

 

 

Eco Slim Tablet Sipariş Verme

 

 

 

 

Sipariş kısmı internet alış verişlerinin birinci ayağıdır. İlk önce talebinizi bize iletirsiniz ve buna uygun işlemler peşi sıra gerçekleşir. Resmi satış sitemizden sipariş vermek sandığınızdan çok daha kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleşmektedir. Form sayfasında isim, soy isim, adres bilgileriniz için ayrılmış bölümler yer almaktadır. Bu bölümlere tüm bilgilerinizi eksiksiz olarak girdiğinizden emin olunuz. İhtiyacınız olan miktarda ürün siparişinizi notlar bölümüne ekleyiniz. Son olarak ödeme seçeneklerinden birini işaretleyebilir ve sipariş ver butonuna tıklayarak bize iletmiş olursunuz. Eco slim tablet süper fiyat ile şimdi bizde.

 

 

 

Aynı Gün Kargo!

 

 

 

Sipariş ver butonuna tıkladığınız anda ilgili birimimizin ekranına düşecek olan talebiniz hemen değerlendirmeye alınır. Asla bir bekleme ve bekletme yaşanmamaktadır. Stoklardan istediğiniz adette ürün getirilir ve paketleme servisine gönderilir. Bu serviste itinayla paketlenen ürünleriniz aynı gün kargo şirketine teslim edilir. İşinin ehli olan PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden biri ile yola çıkar. Hava koşulları da göz önünde bulundurularak en geç iki iş günü sonunda paketiniz ayağınıza kadar gelmiş olur.

 

 

 

 

Kullanım Önerisi !

 

 

 

 

Ürün efervesan tablet olarak sizlere teslim edilmektedir. Bu da beraberinde kolay kullanımı getiren unsurlardandır. Çünkü ekstra bir beceri ve ya bilgiye ihtiyaç duymadan hemen herkesin kullanabileceği bir pratikliktedir. Günde iki kez kullanılabilmektedir. Bir bardak suyunuzun içine bir adet efervesan tableti atınız. Tablet iyice çözündükten sonra tüketiniz. Bu uygulamayı sabah ve akşam yapabilirsiniz. Eco slim tablet kullanımı talimatlarını okumadan kullanmaya geçmeyiniz.

 

 

 

 

 

İçerik Bilgileri !

 

 

 

 

 

 

Eco Slim Tablet içinde tamamen bitkisel bileşenler bulunmaktadır. Ürün bir ilaç değil bir gıda takviyesidir. süksinik asit, guarana ekstresi, kafein, L-karnitin, fucus yosunu ekstresi, B2, B5, B6, B8 ve B12 vitaminleri, coleus forskohlii ekstresi ve kitosan kullanılarak elde edilen ürünü kendi orijinal kutusunda, rutubetsiz ve serin bir ortamda saklayınız. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız. Gıda takviyesidir, ilaç değildir.

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar !

 

 

 

 

Devam eden kampanyamız dahilinde 1 adet 69 tl, 2 adet 129 tl, 3 adet 179 tl, 6 adet 299 tl olarak satılmaktadır. Birden fazla alırsanız kargo ücretsizdir