Clasy Net Mask nedir , Clasy Net Mask nereden alınır ?

 


 

Clasy Net Mask Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet siteleri arasında satılan yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden kendi ihtiyacınıza yönelik olanları bulabilir, inceleyip, değerlendirebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu işlemleri akıllı telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ve ya tabletinizden hiç yorulmadan gerçekleştirebilirsiniz. Artık birçok insan zamanından ve bütçesinden tasarruf etmek amacıyla internet alış verişlerini kullanmaktadır. Resmi satış sitemizde satışa sunulan ürün için sipariş ver butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu adımda sipariş için gerekli olan birtakım bilgilere ihtiyaç vardır. Ürünün kime ve nereye teslim edileceği bilgilerini içeren ad, soyad ve adres boşluklarını doğru bir şekilde doldurduğunuzda talebiniz hazır hale gelir. Paketleme işleminden sonra kargo ile yola çıkar ve teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu günlerde site içerisinde gösterilen fakat gönderimde gerçek olmayan ürünlerle çok sık rastlanılmaktadır. Bunun için resmi satış sitelerini kullanmanız tavsiye edilmektedir. Sitemiz sizlere hologram etiketli yani güvenlik etiketi bulunan % 100 orijinal ürün temini sağlamaktadır. Teslimatta yalnızca size teslim edilen paket içerisinden çıkan ürünü kendi kutusunda saklamanız önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Clasy Net Mask kullanım açısından sizin vaktinizi çok fazla almayan bir pratikliktedir. Nemli ve ya ıslak saçınıza bir miktar ürünü yedirerek uygulama yapabilirsiniz. Bir müddet beklettikten sonra yıkayıp durulayabilirsiniz. Bekleme süresi önemlidir. Ortalama 5 dakika olmalıdır. Bu uygulamayı haftada bir kez yapabilirsiniz. Son kullanma tarihi geçmekte olan ürünleri teslim almayınız ve kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçinde Bulunanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün tamamen bitkisel karışımlardan meydana gelmiştir. İçinde polisin, pamuk tohumu yağı, sericin, keratin yağı, panthenol ve keratin kullanılmıştır. Satın aldığınız ve size orijinal kutusu ile teslim edilen ürün kutusu üzerindeki açıklamaları da dikkatle okuyabilir daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderim ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Clasy Net Mask bir ilaç olarak satılmamaktadır. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır. MNG, PTT, Aras Kargo güvencesi ile kapınıza kadar gelen ürün için online ödeme yolları ve ya kapıda ödemeyi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün 1 adet 59 tl, 2 adet 89 tl ve 3 adet 119 tl olarak satışa sunulmuştur.