Sığla Yağı Krem nedir , Sığla Yağı Kremi sipariş ve bilgi hattı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sığla Yağı Kremi Sitemizde Satışta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Artık duymayan kalmayan sığla yağı kremi sitemizde satıştadır. Satış basamaklarının sitemiz kullanıcılarına özel olarak üstün hizmetlerle sunulduğu platformumuzda birinci çalışma prensibimiz müşteri memnuniyeti olmaktadır. Yıllardır olumlu geri dönüşler aldığımız kullanıcılarımız sayesinde her geçen gün daha çok büyüyoruz. Sizler bugün bu ürünü kolaylıkla alabilin diye kısa süren sipariş formu, aynı gün kargo, hızlı teslimat ve kapıda ödeme kolaylıklarını da getirmiş bulunmaktayız. Alış verişinizin daha keyifli bir hal alması için formunuzdaki boşlukları doğru, eksiksiz ve anlaşılır biçimde doldurunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçeriğinde Neler Var?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bitkisel ürün kullanımının hızla arttığı günümüzde size bu bitkisel ürünü sunmaktan da zevk duymaktayız. Sığla yağı kremi aynı isimli ağaçtan elde edilmektedir. Eski çağlarda Roma hamamlarında ve Mısır Uygarlığında da sıklıkla kullanılan ürün ağacın kabuğundan çıkarılmaktadır. Kabuk ustalıkla soyulduktan sonra çıkan öz suda kaynatılmaktadır. İşlem sonunda süzülüp makine ile preslenmektedir. Böylesine titizlik gerektiren üretim aşamaları sayesinde kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Detayları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sığla yağı kremi ince bir tabaka halinde yüz, dekolte bölgesi ve ya boyun bölgesine sürülebilmektedir. Uygulama da nazik hareketler ve dairesel hareketler önemlidir. Sürdükten sonra 20 dakika beklemeniz gerekmektedir. Bu bekleme süresinden sonra üzerine başka bir işlem de yapabilirsiniz. Kullanımdan sonra ürünün kapağını kapatmalısınız. Direkt güneş ışığından ve rutubetli ortamlardan koruyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sığla yağı kremi için belirlediğiniz miktarda ürün için bir ücretlendirme yapılmaktadır. Fiyat listesinden bu miktarı öğrenip isterseniz nakit ve ya kredi kartı ile kapıda ödeme yöntemini kullanarak satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. Havale, EFT ve yine kredi kartı bilgileri kullanılan bir diğer alansa online ödeme tercihleridir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş verdiğiniz ürün ya da ürünler aynı gün kargo firmasına verildiği için teslimatınız da hız kazanmaktadır. Ortalama 1 ile 2 iş günü içinde paketiniz adresinizde olmaktadır. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo güvencesi ile teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün 79 tl, 2 adet ürün 139 tl ve 3 adet ürün 199 tl’dir.